PROMOCJA -50% ENDERMOLOGIA LPG

 – 50 % NA KARNETY ENDERMOLOGII LPG 

Tylko do 17.09.2019 🗓

Technika LPG ® Endermologie ® opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i różne prędkości obrotu rolek.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

Podnoszenie skóry do góry, rolki obracają się z różną prędkością w jednym kierunku – działanie mające na celu:wygładzanie cellulitu stymulacja układu limfatycznego
modelowanie sylwetki. Równomierne wciągnięcie skóry do wnętrza głowicy, poddanie jej działaniu rolek obracających się przeciwbieżnie, pozwalające na:działanie na złogi tłuszczu
stymulację adipocytów aktywację lipolizy. Zwolnienie skóry, rolki pracują przeciwbieżnie z jednakową prędkością. Takie działanie wspomaga:stymulację produkcji kolagenu
stymulację produkcji elastyny tonizację tkanki skóry.

Opatentowane rolki LPG® Endermologie® wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zasysania, delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu).

Zadaniem takiego masażu jest stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie retencji wody, rozluźnienie struktury tkanki łącznej, zwiększenie lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudzenie syntezy kolagenu.

Dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie.Warto również dodać, że metoda LPG Endermologie ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej.

Z powodzeniem wykorzystywany jest do
➡️wspomagania leczenia blizn,
➡️oparzeń,
➡️obrzęków,
➡️bólu kręgosłupa,
➡️żylaków, niewydolności żylnej,
➡️przeszczepów skóry.

Przeciwwskazania
przepuklina
naczyniaki
żylaki, zapalenie żył
nowotwory
ciąża [4 miesiące po porodzie, 6 po cięciu cesarskim]
uszkodzenia skóry
zażywanie leków na krzepliwość krwi

    Not Tags