1. Kupując karnet masz 9 msc na jego wykorzystanie wyjątek dotyczy kobiet które zachodzą w ciążę w trakcie karnetu

Kobiety w ciąży : wydłużamy karnet o aż 24 miesiące. Laser Light Sheer 27 miesiące na realizację, Laser Frakcyjny CO2 15 miesięcy na realizację.

2. Karnety i pojedyncze zabiegi ( kupione) absolutnie nie podlegają zwrotowi w postaci gotówki – można je wymienić na bon podarunkowy lub inne zabiegi.

3. Jeśli zamieniasz karnet na inny nie liczy się ilość zabiegów w karnecie tylko kwota która obejmuje dany karnet

4. Jeśli wymieniasz  karnet na inny musisz uwzględnić ile juz zostało wykorzystanych zabiegów i odjąć je ( cenę pojedynczego zabiegu) od danej kwoty . Reszta , która pozostanie jest możliwa do zamiany lub ewentualnej dopłaty. Przykładowo karnet ksoztuje 500 zł jest w nim 5 zabiegów. Spowodował silne siniaki i chciałabyś wymienić na coś innego. To nie problem. Wykorzystałaś dopiero 1 zabieg? Czyli 500 zł – 100 zł = 400 złdo wykrzystania.

5. Promocje NIE łączą się. ( Przykładowo serduszka -50%  nie łączy się ze zniżką urodzinową lub aktualnymi promocjami ). Wyjątkiem od tej reguły jest 8 i 12 pole w serduszkach: to tak jakbyś trzymała 100 zł w ręce. 8 i 12 pole daje w sumie -200 zł 🙂 Serduszka i dobijanie ich  (czylia nasza karta lojalnościowa) powinna pilnować klientka przy płaceniu przy kasie. Wykonując przelew  klientka powinna upomnieć sięo swoje serduszka przy recepcji przed zabiegiem.

6. Jeśli promocja obejmuje czas od 01- 10 lipca 2017 roku to nie możesz jej wykupić ani zarezerować w innych terminach. Należy ją wykupić stacjonarnie lub online przelewem. Po wykupieniu zabiegi i karnety mają ważność tj pkt 1.

7. Nie odpowiadamy za utłuszczone , ubrudzone ubrania- jeśli decydujesz sie na zabiegi w naszym gabinecie miej świadomość ,
iż nalezy przyjść stosownie do okazji czyli w ciemnych ubraniach.

Ewentualnie możesz poprosić o szlafrok i bieliznę jednorazową i przed zabiegiem zmienić odzież.
Sugerujemy przy zabiegach na ciało przychodzić w luźnych dresach i posiadać ze sobą na przebranie dwuczęsciową ciemną bieliznę.
Przy zabiegach na twarz: najlepiej ściągnąć całą biżuterię i bluzkę.

8. Nie odpowiadamy za pozostawione rzeczy w naszych gabinetach typu kolczyki itp – oczywiscie zawsze znajdując je odkladamy do specjalnego miejsca.
Nie odpowiadamy jednak za to, że mogą zaginąć.

9. Mamy prawo odmówić wykonania zabiegu osobom które są aroganckie, niekulturalne , niemiłe lub notorycznie nie zjawiają się na wcześniej umówionych zabiegach. Szanuj nas i naszych pracowniów okażemy Ci ten sam szacunek 🙂

10. Mamy prawo odmówić wykonania zabiegu osobom , które są pijane, chore ( choroba zakaźna lub psychiczna) lub są pod wpływem narkotyków !

11. Jeśli dwukrotnie nie zjawisz sie na zabiegu z karnetu bez odwołania dzien przed( telefonicznie lub przez system) zabieg przepada. Możesz zmienić termin zawsze dzień przed bez żadnych konsekwencji. Szanujmy wzajemnie nasz czas. Notoryczne umawianie się i nieprzychodzenie skutkuje trafieniem na czarną listę- czyli nie będziesz już obsługiwana.

12. System versum nie pozwala na odwoływanie zabiegu 10 minut przed -zabieg mozna odwołać tylko dzien przed. Wyjątki -czyli nagle sytuacje losowe zdarzają się, jednak prosimy o szanowanie naszego czasu. W miejsce zabiegu możemy wpisac wiele innych osób.
Taka wyjątkowa sytuacja musi być zakomunikowana telefonicznie np smsem.

13. Po upływie 15 minut- 20 minut ( spóźnieniu się na zabieg ) mamy prawo odmówić wykonania ze względu na poślizg w grafiku. Musimy szanować czas innych klientów i klientek.

14. Zapisując się na zabiegi do Eternity SPA nie zapisujesz sie do konkretnych osób, tylko do salonu.
Owszem, możemy respektować Twoje preferencje, ale jeśli jesteś zapisana / ny do pani A przychodzisz i jest pani B wynika to albo z choroby pracownika/ urlopu i innych zdarzeń losowych.
Każda z osób, które wykonują zabiegi jest przeszkolona w danej dziedzinie i ma wykształcenie do wykonywania danego zabiegu. Nie musimy się tłumaczyć dlaczego nie ma pani A tylko jest pani B ponieważ korzystasz z zabiegów firmy Eternity SPA a nie konkretnych osób. Jeśli masz zastrzeżenia co do wykonywanego zabiegu przez dana osobę , proszę poinformuj nas o tym. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług i staramy się naprawiać ewentualne błędy.

15. KARNETY są płatne z góry. Nie rozbijamy płatności na raty!

16. UWAGA !  Większość z naszych zabiegów wywołują silne siniaki – nie jest to powód do paniki. Siniak to stan zapalny tłuszczu- jeśli chcesz uzyskać efekt musisz liczyć się z chwilowymi siniakami na skórze. Czasami nawet “fioletowymi nogami “.

17. Jeśli uczestniczysz w konkursie i wygrasz to realizujesz wygraną w danym miescie. Czyli jesli jestes z Kalisza nie uczestnicz w konkursie Poznania , chyba ze chcesz jechac kawał drogi 😉

18. Realizacja wygranej z konkursu to 6 msc od daty ogloszenia. Nie można oddac komus wygranej.

19. Na 3 dni przed urlopem nie ma sensu zaczynać żadnych zabiegów 🙂 Większość zabiegów powoduje siniaki- nawet te delikatniejsze mogą wywołać lekki obrzęk i siniaki – wszystko zależy od skóry. Aby uzyskać najlepsze efekty zabiegowe sugerujemy zgłosić się do nas na bezpłatną konsultację w celu doboru zabiegów odnośnie oczekiwań i sylwetki. Bezpłatna konsultacja jest całkowicie darmowa i nie zobowiązuje do podjęcia zabiegów.

Jeśli chcesz uzyskać jak najlepszy efekt przed planowanym urlopem/ wakacjami itp przemyśl przyjście na k 1,5 msc – 3 msc przed. Zabiegi dają najlepsze efekty jeśli wykonujesz je systematycznie. Każde odwołanie , rezygnacja z wizyty , przerwa np 2 tygodniowa między zabiegami sprawiają, że efekty będą słabsze.

20. Aby uzyskać jak najlepszy efekt w trakcie pakietów sugerujemy pić minimalnie 2,5 l wody dziennie oraz unikać tłustych produktów. (Bardzo ważne jest także ograniczenie alkoholu – dzięki temu tłuszcz , który jest rozbijany podczas zabiegów jest usuwany z organizmu szybciej)

21. Każda z dziewczyn pracujących w ETERNITY SPA jest przeszkolona i ma odpowiednie uprawnienia do wykonywania zabiegów, pracujemy wyłącznie na oryginalnych urządzeniach posiadających certyfikaty bezpieczeństwa, nasze zabiegi charakteryzują się najwyższą jakością oraz skutecznością – sukcesywnie wstawiamy zdjęcia efektów na naszym fb.

22. Dwukrotne nie stawienie się na umówioną wizytę lub odwołanie jej w TEN SAM DZIEŃ powoduje że dany zabieg PRZEPADA, jeżeli Klient/Klientka jest rozpisana na dalsze zabiegi są one usunięte z systemu natomiast ponowne zapisanie się będzie związane z większym czasem oczekiwania i osobistym ponownym zapisem, Regularność to kwestia kluczowa jeśli chcesz widzieć efekty. Notoryczne nie zjawianie się na umówionych wcześniej zabiegach skutkuje tym , że każdy zabieg będzie sprzedawany pojedyńczo , płatne z góry przelewem PRZED WIZYTĄ  ( brak możliwości wykupienia w atrakcyjnych cenach promocyjnych pakietów)

23. Dzień przed wizytą wysyłamy przypomnienia SMS a obowiązkiem Klientów jest pilnowanie swoich terminów. Nie robimy odstępstw od tej zasady – my szanujemy czas naszych Klientów i tego samego oczekujemy w zamian.

24. Odwołać lub przełożyć wizytę można maksymalnie dzień przed w godzinach pracy salonu (8-20)

25. Osoby które nagminnie nie przychodzą na umówione zabiegi lub odwołują je parę godzin przed wizytą w celu zarezerwowania terminu będą musiały wpłacać ZADATEK w wysokości 100% ceny zabiegu, w przypadku ponownego odwołania wizyty zadatek przepada.

26. Na wizytę można się zapisać osobiście w salonie lub telefonicznie

27. Zważając na komfort pracy proszę o NIE PRZYCHODZENIE na zabiegi ze znajomymi, rodziną itp. proszę o NIE PRZYCHODZENIE na zabieg przeziębionym, chorym, z grypą jelitową itp. W większości zabiegów choroba jest przeciwwskazaniem, ponadto choroba roznosi się na pracowników

28. Na umówione wizyty proszę przychodzić PUNKTUALNIE. Przyjście 10-15 min po czasie przy takim natłoku klientek jaki występuje u nas w salonie powoduje opóźnienie w grafiku na cały dzień, dlatego po tym czasie możemy odmówić wykonania zabiegu.

29. Przed pierwszą wizytą w naszym salonie Klient jest ZOBOWIĄZANY zapoznać się z przeciwwskazaniami do danego zabiegu, oraz zaleceniami przed i po. Wszystko jest do wglądu się na naszej stronie internetowej: eternityspa.pl.

30. Nasz salon NIE ODPOWIADA za powikłania czy brak efektywności zabiegów wynikających z winy Klienta ( nie stosowania się do zaleceń, zatajenia któregoś z przeciwwskazań np podpisywanie zgody na laser mimo zażywania leków – konsekwencje mogą być bardzo niekorzystne i za zatajanie tego typu kwestii odpowiada klient / klientka ).

31. Wykupując karnet/zabieg  zgadzasz się z każdym punktem regulaminu.