KERATYNOWE PROSTOWANIE W ETERNITY SPA

Nasz salon oferuje również KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW 

Na zdjęciach widać efekty naszej pracy🥰

➡️ Masz już dosyć niesfornych i puszących się włosów?
➡️Chcesz odzyskać kontrolę nad ich wyglądem?

 Mamy dla Ciebie rozwiązanie – Keratyna do włosów Amazon Keratin.
 Zabiegi keratynowe Amazon Keratin to innowacyjna metoda wygładzania włosów
 Zabieg polega na połączeniu protein keratyny z innymi naturalnymi składnikami, które wnikają w strukturę włosa. Cała gama produktów Amazon Keratin powstała w oparciu o najnowsze technologie.

Amazon Keratin czyli…?
– ODŻYWIONE 
– PROSTE 
– PIĘKNE 
– ODBUDOWANE 
– ZREGENEROWANE 
– LŚNIĄCE 
– GŁADKIE 
– ZDROWE 
…włosy 🙂

Decydując się na zabieg należy umówić się na bezpłatną konsultację oraz wpłacić zadatek w wysokości 50 zł. W przypadku nie stawienia się na zabieg zadatek przepada.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Amazon Keratin ? 

Keratyna do włosów od Amazon Keratin to innowacyjne zabiegi keratynowe, których celem jest odbudowa zniszczonych włosów, ich intensywne odżywienie i sprawienie aby włosy były łatwe w ułożeniu.

Polega na uzupełnieniu w strukturze włosa niedoboru keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów.

Produkty Amazon Keratin, oprócz keratyny, która regeneruje uszkodzone włosy, zawierają również antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste, podatne na stylizację. Są także bardziej odporne na negatywne działanie promieni UV i puszenie się w wilgotnym środowisku.

Ile trwa efekt? Przy odpowiedniej pielęgnacji do 8 msc. od wykonania 🙂

Prawidłowa pielęgnacja polega na stosowaniu szamponu i odżywki firmy AMAZON KERATIN – produkty po zabiegu można zakupić u nas w salonie.

 

    Not Tags