Nowy rok = Nowa JA z Eternity SPA 

Dziś przedstawimy wam kolejny zabieg wykonywany w naszych salonach, który pomoże przygotować Ci się na nadchodzące lato ‼️

Tym zabiegiem jest VELA SHAPE 

EFEKT IDEALNEGO CIAŁA BEZ WYSIŁKU😍

Zabieg redukcji cellulitu i kształtowania sylwetki Vela Shape łączy w sobie nowoczesne technologie radiofrekwencji, światła podczerwonego oraz masażu mechanicznego i podciśnieniowego. Ich jednoczesne zastosowanie umożliwia nieinwazyjną i bezbolesną redukcję obwodu wybranych partii ciała od 3 do nawet o 7 cm, jak również wyraźnie zauważalną poprawę elestyczności skóry oraz redukcję objawów cellulitu.

Urządzenie Vela Shape wykorzystuje cztery rodzaje energii oddziaływującej na ciało:

📍Radiofrekwencja (RF) – czyli działanie prądu o częstotliwości fal fadiowych na głębokości do 2 cm. Sprawia ona, że pobudzane są włókna kolagenowe odpowiedzialne za jędrność i sprężystość skóry.

📍Światło podczerwone (podczerwień) – podgrzewa płytkie warstwy skóry i podskórną tkankę tłuszczową do głębokości 3 mm

📍Masaż mechaniczny – zwiększa drenaż limfatyczny, uwalnia i rozmasowuje wszelkiego rodzaju złogi, odpowiadające m.in. za cellulit. Pomaga też skórze “dopasować” się do nowego, zmniejszonego obwodu danej części ciała.

📍Masaż podciśnieniowy – zwiększa efektywność działania radiofrekwencji i podczerwieni. Zassysając skórę poprawia jej ukrwienie, pobudza metabolizm i ułatwia usuwanie tkanki tłuszczowej oraz złogów cellulitowych.

Urządzenie Vela Shape może być stosowane niezależnie od typu skóry i rodzaju karnacji, doprowadzając do redukcji obwodu wybranych partii ciała od
‼️‼️ 3 do nawet 7 cm‼️‼️
w trakcie standardowej serii pięciu zabiegów (ich liczba może być zwiększona w przypadku indywidualnego zapotrzebowania).

Więcej informacji: https://eternityspa.pl/velashape-2/

    Not Tags