Efekty połączenia endermomasażu oraz oscylacji 

Co to jest endermomasaż?
Endermomasaż to rewolucyjny system leczenia najbardziej zaawansowanych stadiów cellulitu, zapobiegający pojawianiu się nowych nierówności na skórze.
Jest to nieiwazyjna metoda terapii próżniowej, która pobudza tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie. Endermologia usuwa nagromadzone płyny w rejonach objętych schorzeniem, a także zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej. Oprócz tego, modeluje kształt ciała i zmniejsza jego objętość poprzez przyspieszenie rozpadu tłuszczu w jego najgłębszych pokładach.

Endermomasaż zwiększa krążenie płynów i ta poprawa jest odczuwalna już przy pierwszej sesji. Klientka wraca do domu w lepszym nastroju, widocznie zwiększa się diureza, ponieważ cząsteczki kwasów tłuszczowych są usuwane w naturalny sposób (z moczem). Każda sesja zwiększa diurezę
u pacjentki nawet o 50%. Razem z nadmiarem wody usuwane są toksyny, które powodują zwiększanie się cellulitu. Optymalne wyniki uzyskuje się po 2 miesiącach, czyli po typowym leczeniu składającym się z dwóch sesji zabiegowych co tydzień. ( 10 zabiegów zabieg raz w tygodniu) Karnet to 5 zabiegów.

Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu i wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu.

Koszt zabiegu : 1 zabieg 50 zł Karnet 5 zabiegów 200 zł

    Not Tags