Eternity Spa

FRANCZYZA

Spa numer 1 w Wielkopolsce

Witamy w Eternity SPA 🙂
Nasza działalność trwa i rozwija się już od ponad 10 lat 🙂Posiadamy aż25 gabinetów w różnych miejsach Polski * dane na dzień 18.08.2022. Jesteśmy prężnie rozwijającą się sieciówką z gwarancją sukcesu i setkami zadowolonych klientek.
Chcesz dołączyć do grona spełnionych właścicieli naszej marki? Nic trudnego 🙂

 

Posiadamy opcję Franczyzy.

W skórcie: otrzymujesz na złotej tacy formułę, zabiegi w pigułce, sprzęt, szkolenia i produkty, certyfikaty, dzięki czemu możesz spełniać się zawodowo jako właścicielka/właściciel swojego SPA pod marką Eternity SPA.

 

Gwarantujemy Ci sukces 🙂

 

Jakie należy spełnić warunki ?
1. Lokalizacja gabinetu : minimum 20 km odległości od istniejących już siedzib – nie otwieramy w tym samym mieście dwóch siedzib. Odległość jest ustalana indywidualnie. 
2. Kupno pakietów : BASIC i VIP
→ BASIC
Jest to pakiet podstaw , dzięki czemu stworzysz wiele różnych zabiegów oraz rozpoczniesz swoją przygodę. Dzięki niemu jesteś w stanie wprowadzić nawet i 35 różnych zabiegów na twarz i ciało. 
→ VIP 
Pakiet , który pozwoli Ci maksymalnie rozwinąć skrzydła : dzięki dodatkowym TOPOWYM zabiegom , które u nas są praktycznie od rana do nocy w grafikach a ich popularność i efekty wprawiają w zachwyt.

 

BASIC+VIP PROMOCJA 110 tys brutto+ do pakietu dodajemy nową opcję: MEZOTERAPIA IGŁOWA + LIPOLIZA 

———–> PAKIET PREMIUM 135 TYS ZŁ BRUTTO

  • DODATKOWE 2 URZĄDZENIA PREMIUM

 

→ PAKIET PREMIUM GOLD 165 tys brutto  (Urządzenie EMS Body Skulpting w pakiecie)

 

 

NOWOŚĆ DLA LENIWYCH  PAKIET POD KLUCZ 230 tys brutto

 

3. Podpisanie umowy na minimalny okres 3 lat – wypowiedzenie, rezygnacja umowy minimum 6 miesięcy przed .
4. Czynsz franczyza: płatne dopiero po 2 miesiącu od podpisania umowy miesięcznie 2400 zł brutto do 20 dnia każdego miesiąca przez okres trwania umowy.
5. Meble, lokal, pracownicy, rachunkowość nie wchodzą w cenę pakietów. Jest to kwestia kosztów ponoszonych we własnym zakresie po stronie franczyzobiorcy.
6. Po wpłacie kwoty za dany pakiet sprzęt kosmetyczny i medyczny zakupiony w pakietach przechodzi na własność osoby kupującej.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany i chcesz dowiedzieć się co wchodzi w skład pakietów? Szczegóły naszego funkcjonowania?  Po jakim czasie zaczniesz zarabiać ? Napisz SMS o treści franczyza i miasto, w którym chcesz otworzyć swoją siedzibę pod marką Eternity SPA na numer 534 373 575 lub mail :  ceoeternityspa@gmail.com tytuł  FRANCZYZA