Eternity Spa

FRANCZYZA

Spa numer 1 w Wielkopolsce

Witamy w Eternity SPA 🙂
Nasza działalność trwa i rozwija się już od ponad 8 lat 🙂 Posiadamy aż 14 gabinetów w różnych miejsach Polski * dane na dzień 18.05.2021. Jesteśmy prężnie rozwijającą się sieciówką z gwarancją sukcesu i setkami zadowolonych klientek.
Chcesz dołączyć do grona spełnionych właścicieli naszej marki? Nic trudnego 🙂

 

Posiadamy opcję Franczyzy.

W skórcie: otrzymujesz na złotej tacy formułę, zabiegi w pigułce, sprzęt, szkolenia i produkty, certyfikaty, dzięki czemu możesz spełniać się zawodowo jako właścicielka/właściciel swojego SPA pod marką Eternity SPA.

 

Gwarantujemy Ci sukces 🙂

 

Jakie należy spełnić warunki ?
1. Lokalizacja gabinetu : minimum 25-20 km odległości od istniejących już siedzib – nie otwieramy w tym samym mieście dwóch siedzib. Odległość jest ustalana indywidualnie. 
2. Kupno pakietów : BASIC i VIP
→ BASIC 48 TYS BRUTTO
Jest to pakiet podstaw , dzięki czemu stworzysz wiele różnych zabiegów oraz rozpoczniesz swoją przygodę. Dzięki niemu jesteś w stanie wprowadzić nawet i 35 różnych zabiegów na twarz i ciało. 
→ VIP 52 TYS BRUTTO
Pakiet , który pozwoli Ci maksymalnie rozwinąć skrzydła : dzięki dodatkowym TOPOWYM zabiegom , które u nas są praktycznie od rana do nocy w grafikach a ich popularność i efekty wprawiają w zachwyt.

 

BASIC+VIP PROMOCJA 96 TYS BRUTTO + do pakietu dodajemy nową opcję od września 2021 : MEZOTERAPIA IGŁOWA + LIPOLIZA 
Opcja Basic + VIP to gwarancja grafików pękających w szwach 🙂

3. Podpisanie umowy na minimalny okres 3 lat – wypowiedzenie, rezygnacja umowy minimum 6 miesięcy przed .
4. Czynsz franczyza: płatne dopiero po 2 miesiącu od podpisania umowy miesięcznie 2300 zł brutto do 20 dnia każdego miesiąca przez okres trwania umowy.
5. Meble, lokal, pracownicy, rachunkowość nie wchodzą w cenę pakietów. Jest to kwestia kosztów ponoszonych we własnym zakresie po stronie franczyzobiorcy.
6. Po wpłacie kwoty za dany pakiet sprzęt kosmetyczny i medyczny zakupiony w pakietach przechodzi na własność osoby kupującej.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany i chcesz dowiedzieć się co wchodzi w skład pakietów? Szczegóły naszego funkcjonowania?  Po jakim czasie zaczniesz zarabiać ? Napisz SMS o treści franczyza i miasto, w którym chcesz otworzyć swoją siedzibę pod marką Eternity SPA na numer 534 373 575 lub mail :  ceoeternityspa@gmail.com tytuł  FRANCZYZA